Blog

Bornoz Özel Tasarım Battaniye Emaye Çaydanlık Evinizdeki Şıklığı ve Sıcaklığı Nasıl Arttırır

02 Mart 2021
Bornoz Özel Tasarım Battaniye Emaye Çaydanlık Evinizdeki Şıklığı ve Sıcaklığı Nasıl Arttırır

Çok yorucu bir gün geçirmişti…Trafik,keşmekeş, günlük koşuşturmalar…Eve girdi, sıcak bir duş aldı, “houserely”den aldığı peştemal bornoz askıdaydı, elini uzattı, dokusu bir terapi etkisi yaptı, doğal ve güvenli…

2021 15 Farklı Ev Trendi

23 Şubat 2021
2021 15 Farklı Ev Trendi

Herşey Durdu Şimdi En İyi Ev Dekor Trendlerini İnceleyeceğiz...

Her yıl herkes bir dizi ev trend gönderisiyle piyasaya çıkıyor ve biz onların mutfak, banyo ve salon dekor önerilerini takip ediyoruz bu gerçekten eğlenceli. Artık ilham veren alanlardan oluşan çok sayıda zoom sohbeti ve Instagram postu var ve insanlar gerçekten bunları takip ediyor. Siz de herhangi bir yerde gördünüz mü mesajları, vahşi spekülasyonların küçük bir sıçraması gibi. Ne zevk ama!

Biz de tabii ki houserely olarak bunları takip ediyor ve sizlere sadece sattığımız ürünleri değil ev ve yaşam konusunda işe yarayan tüm bilgileri sunmak istiyoruz.

Kısacası, en büyük ivmeyi yaşayan ev merkezli trendleri belirlemek için tüm incelemeleri yaptık. Bunu seviyorum çünkü projeleri gösteriyor büyük ve küçük evler!  

Evdeki insanlar aslında bu yıl yatırım yapmaya karar verdi. Bir trend gönderisini okumak veya yeni ilham almak başka bir şeydir, ancak teklif veya satıcı aramak gerçek bağlılığın sinyallerini vermektedir. Hadi başlayalım.

Elegance of The Color of The Damson Color in the Bedspread

17 Şubat 2021
Elegance of The Color of The Damson Color in the Bedspread

Hayat insana hem güzel anlar hem de stresli, zor zamanlar yaşatırken bize özel, bize ait alanımız olan yatak odamıza girdiğimizde renkleriyle, tasarımıyla ve düzeni ile huzurlu, sakinlik verici duygular hissetmek isteriz.

Çay ile Dostluğumuz Eskilere Dayanır

15 Şubat 2021
Çay ile Dostluğumuz Eskilere Dayanır

Bazı kelimeler vardır ki sözlük anlamına sığmaz, kelebeğin çiçeğe konduğu gibi uçup farklı cümlelere konar zihnimizi daha derin, daha etkin ve geniş alanlarda gezdirir. Bence “çay” kelimesi de bizim kültürümüzde böylesine sağlam yer edinmiştir kendisine, ve artık çay sadece çay değildir.

Battaniye Mevsimi

12 Şubat 2021
Battaniye Mevsimi

Kış ayları bizi üşüten soğuğuna rağmen tatlı tatlı yağan karı ile doğayı besleyen yağmuru ile insanı kendine hayran bırakan renkleri ile hemen hemen hepimizin sevdiği bir mevsimdir. Doğadaki uyanışa hazırlık kışı özel kılan önemli sebeplerdendir. Doğa ananın bizlere sunduğu bu güzelliği keyifle izlerken battaniyelerimize sarılıyoruz tabii.

Sevgiliniz Çay Sever mi ?

08 Şubat 2021
Sevgiliniz Çay Sever mi ?

Sevgililer günü yaklaşıyor! Kız arkadaşınız, karınız, anneniz hepsi baş tacı sevgililer değil mi? Siz de ne alsam diye kara kara düşnenlerden misiniz peki? Belki bir kolye, belki bir kazak, belki bir mont alacaksınız. Peki size çok güzel görünen şey onun zevkine uyacak mı? Yoksa düşünüldüğüne çok sevinecek ama onu hiç kullanmayacak mı?

Peki biz size beğenileceği garanti olan bir ürünü hem de indirimli olarak sunsak....Ne mi?

Evde Ne Var?

04 Şubat 2021
Evde Ne Var?

Yaşamı kolaylaştıran ev aletleri.

Türk Hamamının Vazgeçilmezi Peştemaller Artık Dünya Plajlarında Yeni Bir Trend Estiriyor

01 Şubat 2021
Türk Hamamının Vazgeçilmezi Peştemaller Artık Dünya Plajlarında Yeni Bir Trend Estiriyor

Yüzyıllar boyunca Türk hamam peştemalı, büyük ve parlak kubbesi ve eşsiz mimari güzelliği ile Osmanlı ve Türk hamam kültürünün önemli bileşenlerinden biri olarak varlığını sürdürmektedir.

Bodrum Mavisi Yatak Takımı

28 Ocak 2021
Bodrum Mavisi Yatak Takımı

Güzel güneşli bir sabah uyanmak, ya da huzurlu bir geceye yolculuğa çıkmak size olduğu kadar yatağınıza da bağlıdır. Bunu kabul etmeyecek kimse olduğunu sanmıyorum.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.